Roofer W70

Вітроізоляційна мембрана Roofer™

Вітрозахисна паропроникна мембрана, використовується для всіх видів вентильованих васадних систем. Захищена UV стабілізатором.

Рекомендована роздрібна ціна:

1630*грн./рул.

*Остаточну ціну і знижки уточнюйте у дилера

W70

Розміри мембрани ширина х довжина

1,6 x 44 м.
W70

Опір проникненню води

W1
W70

Міцність мембрани Н/5

160/110 см
W70

Паропроникність не менше

1400 г/м2/24 часа
W70

Водотривкість не менше

250 мм вод. столба
W70

УФ стабільність місяців до

2

Вітроізоляційна мембрана Roofer W70, це двошарова паропроникна мембрана чорного кольору, яка складається з двох шарів термоскріплениого нетканого полотна. Мембрана виготовляється з первинних полімерів із додаванням УФ стабілізатора.

Всі види вентильованих фасадних систем.

При споруджені стін малоповерхових будівель із зовнішнім утепленням, вітроізоляційна мембрана Roofer монтується поверх утеплювача. Мембрана розташовується горизонтальними смугами, знизу в гору, внапусток, з перекриттям по горизонтальних і вертикальних стиках не менш ніж 100мм. і закріплюється на каркасі будівлі. Зовні мембрани закріплюється дерев’яна обрешітка, яка несе зовнішню обшивку (сайдинг, вагонка тощо), від товщини якої залежить вентиляційний зазор між мембраною і зовнішньою обшивкою. Нижня кромка мембрани повинна забезпечувати відведення вологи на водовідвідний злив цоколя будівлі.
У конструкціях вентильованих фасадів багатоповерхових будівель вітроізоляційна мембрана Roofer розміщується поверх утеплювача. Монтаж ведеться відповідно до застосованої монтажної системи і типу зовнішнього облицювання.У всіх випадках ВАЖЛИВО, щоб МЕМБРАНА добре ПРИЛЯГАЛА ДО УТЕПЛЮВАЧА, була міцно закріплена і немала провисань і не закріплених ділянок, так як це може призвести до акустичних ударів під впливом вітрових навантажень в середині вентиляційного зазору.

Оригінальні мембрани TM ROOFER покуються виключно у фірмову упаковку з зазначеням адреси потужностей виробника і ТУ. Запаковані рулони мають бути проклеєні по тарцях брендованим скотчем Roofer з нанесеним на ньому товарним знаком. В розгонутому виді всі мембрани мають пунктирну розмітку з обох боків на відстані 150мм. від краю, фірмовий логотим і надрукований номер партії.

Бажаєте стать патнером по строительным мембранам Roofer™

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів.

Бажаєте стать патнером Roofer?

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів