Roofer H80/35

Гідроізоляційна мембрана Roofer™

Двошарова не паропроникна мембрана, використовується для всіх видів скатної покрівлі, зовнішньої і внутрішньої ізоляції стін та підлоги. За рахунок повної герметичності може використовуватись в якості тимчасової покрівлі до двох місяців в теплу пору року. Захищена UV стабілізатором.

Рекомендована роздрібна ціна:

856*грн./рул.

*Остаточну ціну і знижки уточнюйте у дилера

H80/35

Розміри мембрани ширина х довжина

1,6 x 22 м.
H80/35

Опір проникненню води

W1
H80/35

Міцність мембрани Н/5

160/110 см
H80/35

Паропроникність не менше

H80/35

Водотривкість не менше

2000 мм вод. столба
H80/35

УФ стабільність місяців до

2

Гідроізоляційна мембрана Roofer H80, це двошарова герметична мембрана, яка складається з армуючого шару жовтого кольору і з гідроізолюючого прозорого. Мембрана виготовляється з первинних полімерів із додаванням УФ стабілізатора.

Гідроізоляційна мембрана Roofer H80 застосовується для всіх видів скатної покрівлі, зовнішньої і внутрішньої ізоляції стін і підлоги.

При монтажу утепленого даху гідроізоляційна мембрана Roofer розкручується і нарізається прямо на кроквах поверх утеплювача маркованою стороною до гори. Монтаж ведеться поперек крокв, починаючи з нижньої частини даху, з обов’язковим напуском по вертикальних і горизоньальних стиках не менш ніж 150мм., стики скріплюються в напусток, а при нахилі покрівлі менш ніж 30о напусток повинен бути не меньшим за 200мм. Розтягнута мембрана закріплюється на кроквах контррейками. Мембрана повинна бути закріплена в натягнотому положенні з провисанням між кроквами від 10 до 20мм. По контрреках монтується обрещітка або суцільний дощатий настил, в залежності від типу покрівельного матеріалу. Між мембраною і утеплювачем повинен лишатись вентиляційний зазор 30-50мм., а між мембраною і покрівлею не менш ніж 50мм. Нижня кромка повинна забезпечувати відведення вологи з поверхні мембрани в ринву. Для вивітрювання водяної пари і конденсату важливо щоб підпокрівельний простір був додатково вентильований, для цього в нижній частині даху і на конику лишають вентиляційні зазори для циркуляції повітря.
При монтажу не утепленого даху гідроізоляційна мембрана Roofer встановлюеться так само, але при нахилі покрівлі менш ніж 30о з обов’язковим проклеюванням за допомогою двосторонньої поліапрпіленової стрічки Roofer.
При гідроізоляції підлоги мембрана Roofer укладається безпосередньо на плиту, або на утеплювач з обов’язковим напуском по стиках не менш ніж 150-200мм. маркованою стороною до гори. Всі стики обов’язково скріплюються внапусток за допомогою клейкої поліпропіленової стрічки Roofer.

Оригінальні мембрани TM ROOFER покуються виключно у фірмову упаковку з зазначеням адреси потужностей виробника і ТУ. Запаковані рулони мають бути проклеєні по тарцях брендованим скотчем Roofer з нанесеним на ньому товарним знаком. В розгонутому виді всі мембрани мають пунктирну розмітку з обох боків на відстані 150мм. від краю, фірмовий логотим і надрукований номер партії.

Бажаєте стать патнером по строительным мембранам Roofer™

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів.

Бажаєте стать патнером Roofer?

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів