Roofer RS150

Мембрана супердифузійна Roofer™

Супердифузійна паропроникна мембрана підвищеної міцності для скатної покрівлі, складається з трьох шарів, захищена UV стабілізатором, що дозволяє неспішно завершити монтаж не хвилюючись за вплив сонячних промінів.

Рекомендована роздрібна ціна:

1584*грн./рул.

*Остаточну ціну і знижки уточнюйте у дилера

RS150

Розміри мембрани ширина х довжина

1,6 x 44 м.
RS150

Опір проникненню води

W1
RS150

Міцність мембрани Н/5

300/220 см
RS150

Паропроникність не менше

1400 г/м2/24 часа
RS150

Водотривкість не менше

4000 мм вод. столба
RS150

УФ стабільність місяців до

2

Супердифузійна мембрана Roofer RS150, це тришарова паропроникна мембрана, яка складається з двох армуючих шарів, коричневого і чорного, зовні і паропроникного філму з середини. Мембрана виготовляється з первинних полімерів із додаванням УФ стабілізатора.

Супердифузійна мембрана Roofer RS150 застосовується для всіх видів скатної покрівлі. Нагалошуємо, що жодна супердифузійна мембрана, будьякого виробника, не розрахована для використання на вентильованих фасадах.

При монтажу утепленого даху супердифузійна мембрана Roofer розкручується і нарізається прямо на кроквах поверх утеплювача маркованою стороною до гори. Монтаж ведеться поперек крокв, починаючи з нижньої частини даху, з обов’язковим напуском по вертикальних і горизоньальних стиках не менш ніж 150мм., стики скріплюються в напусток, а при нахилі покрівлі менш ніж 30о напусток повинен бути не меньшим за 200мм. Розтягнута мембрана закріплюється на кроквах контррейками. Мембрана повинна бути закріплена в натягнотому положенні з провисанням між кроквами від 10 до 20мм. По контрреках монтується обрещітка або суцільний дощатий настил, в залежності від типу покрівельного матеріалу. Між мембраною і утеплювачем повинен лишатись вентиляційний зазор 30-50мм., а між мембраною і покрівлею не менш ніж 50мм. Нижня кромка повинна забезпечувати відведення вологи з поверхні мембрани в ринву. Для вивітрювання водяної пари і конденсату важливо щоб підпокрівельний простір був додатково вентильований, для цього в нижній частині даху і на конику лишають вентиляційні зазори для циркуляції повітря.

Оригінальні мембрани TM ROOFER покуються виключно у фірмову упаковку з зазначеням адреси потужностей виробника і ТУ. Запаковані рулони мають бути проклеєні по тарцях брендованим скотчем Roofer з нанесеним на ньому товарним знаком. В розгонутому виді всі мембрани мають пунктирну розмітку з обох боків на відстані 150мм. від краю, фірмовий логотим і надрукований номер партії.

Бажаєте стать партнером по строительным мембранам Roofer™

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів.

Бажаєте стать патнером Roofer?

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів