Roofer P80/35

Пароізоляційна мембрана Roofer™

Двошарова не паропроникна мембрана, використовується для всіх видів скатної покрівлі, зовнішньої і внутрішньої ізоляції стін та підлоги. Захищена UV стабілізатором.

Рекомендована роздрібна ціна:

856*грн./рул.

*Остаточну ціну і знижки уточнюйте у дилера

P80/35

Розміри мембрани ширина х довжина

1,6 x 22 м.
P80/35

Опір проникненню води

W1
P80/35

Міцність мембрани Н/5

80/44 см
P80/35

Паропроникність не менше

P80/35

Водотривкість не менше

1500 мм вод. столба
P80/35

УФ стабільність місяців до

2

Пароізоляційна мембрана Roofer P80, це двошарова герметична мембрана, яка складається з армуючого шару білого кольору і з пароізолюючого прозорого. Мембрана виготовляється з первинних полімерів із додаванням УФ стабілізатора.

Пароізоляційна мембрана Roofer P80 застосовується для всіх видів скатної покрівлі, зовнішньої і внутрішньої ізоляції стін і підлоги.

При монтажу утепленого даху пароізоляційна мембрана Roofer встановлюється з середини приміщення маркованою стороною в середину з обов’язковим напуском не менш ніж 150мм. Всі напуски і прмикання до стін і крокв ОБОВ’ЯЗКОВО мають бути проклеяні. Напуски проклеюються за допомогою клейкої поліпропіленової стрічки Roofer, примикання до стін і крокв за допомогою бутилкаучукової стрічкі Roofer K2.
При монтажу монсардної покрівлі, де різниця зовнішньої і внутрішньої температури сягає максимуму, пароізоляційна мембрана Roofer монтується через контррейку на відстані від утеплювача 30-50мм., що додатково запобігає утвореню вологи в середені утеплювача.
Для пароізоляції стін мембрани Roofer обов’язко скріплюються внапусток за допомогою поліпропіленової клейкої стрічки. Мембрана закріплюється за допомогою рейок або профілю, кріплення здійснюється стандартним способом як для інших матеріалів.
При пароізоляції підлоги мембрана Roofer укладається безпосередньо на плиту, або на утеплювач з обов’язковим напуском по стиках не менш ніж 150-200мм. маркованою стороною до гори. Всі стики обов’язково скріплюються внапусток за допомогою клейкої поліпропіленової стрічки Roofer.

Оригінальні мембрани TM ROOFER покуються виключно у фірмову упаковку з зазначеням адреси потужностей виробника і ТУ. Запаковані рулони мають бути проклеєні по тарцях брендованим скотчем Roofer з нанесеним на ньому товарним знаком. В розгонутому виді всі мембрани мають пунктирну розмітку з обох боків на відстані 150мм. від краю, фірмовий логотим і надрукований номер партії.

Бажаєте стать партнером по строительным мембранам Roofer™

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів.

Бажаєте стать патнером Roofer?

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів