Roofer L55/70

Паро-гідроізоляційна мембрана Roofer™

Універсальна двошарова не паропроникна мембрана, використовується для всіх видів скатної покрівлі, зовнішньої і внутрішньої ізоляції стін та підлоги. Захищена UV стабілізатором.

Рекомендована роздрібна ціна:

1126*грн./рул.

*Остаточну ціну і знижки уточнюйте у дилера

L55/70

Розміри мембрани ширина х довжина

1,6 x 44 м.
L55/70

Опір проникненню води

W1
L55/70

Міцність мембрани Н/5

80/44 см
L55/70

Паропроникність не менше

L55/70

Водотривкість не менше

1500 мм вод. столба
L55/70

УФ стабільність місяців до

2

Паро-гідроізоляційна мембрана Roofer L55, це універсальна двошарова герметична мембрана, яка складається з армуючого шару блакитного кольору і з гідроізолюючого прозорого. Мембрана виготовляється з первинних полімерів із додаванням УФ стабілізатора.

Паро-гідроізоляційна мембрана Roofer L55 застосовується для всіх видів скатної покрівлі, зовнішньої і внутрішньої ізоляції стін і підлоги.

При монтажу утепленого даху паро-гідроізоляційна мембрана Roofer L55 розкручується і нарізається прямо на кроквах поверх утеплювача маркованою стороною до гори. Монтаж ведеться поперек крокв, починаючи з нижньої частини даху, з обов’язковим напуском по вертикальних і горизоньальних стиках не менш ніж 150мм., стики скріплюються в напусток, а при нахилі покрівлі менш ніж 30о напусток повинен бути не меньшим за 200мм. Розтягнута мембрана закріплюється на кроквах контррейками. Мембрана повинна бути закріплена в натягнотому положенні з провисанням між кроквами від 10 до 20мм. По контрреках монтується обрещітка або суцільний дощатий настил, в залежності від типу покрівельного матеріалу. Між мембраною і утеплювачем повинен лишатись вентиляційний зазор 30-50мм., а між мембраною і покрівлею не менш ніж 50мм. Нижня кромка повинна забезпечувати відведення вологи з поверхні мембрани в ринву. Для вивітрювання водяної пари і конденсату важливо щоб підпокрівельний простір був додатково вентильований, для цього в нижній частині даху і на конику лишають вентиляційні зазори для циркуляції повітря.
При монтажу не утепленого даху паро-гідроізоляційна мембрана Roofer в якості гідроізоляції встановлюеться так само, але при нахилі покрівлі менш ніж 30о з обов’язковим проклеюванням за допомогою двосторонньої поліапрпіленової стрічки Roofer.
При монтажу утепленого даху паро-гідроізоляційна мембрана Roofer в якості пароізоляції встановлюється з середини приміщення маркованою стороною в середину з обов’язковим напуском не менш ніж 150мм. Всі напуски і прмикання до стін і крокв ОБОВ’ЯЗКОВО мають бути проклеяні. Напуски проклеюються за допомогою клейкої поліпропіленової стрічки Roofer, примикання до стін і крокв за допомогою бутилкаучукової стрічкі Roofer K2.
При монтажу монсардної покрівлі, де різниця зовнішньої і внутрішньої температури сягає максимуму, паро-гідроізоляційна мембрана Roofer в якості пароізоляції монтується через контррейку на відстані від утеплювача 30-50мм., що додатково запобігає утвореню вологи в середені утеплювача.
Для пароізоляції стін мембрани Roofer обов’язко скріплюються внапусток за допомогою поліпропіленової клейкої стрічки. Мембрана закріплюється за допомогою рейок або профілю, кріплення здійснюється стандартним способом як для інших матеріалів.
При ізоляції підлоги мембрана Roofer укладається безпосередньо на плиту, або на утеплювач з обов’язковим напуском по стиках не менш ніж 150-200мм. маркованою стороною до гори. Всі стики обов’язково скріплюються внапусток за допомогою клейкої поліпропіленової стрічки Roofer

Оригінальні мембрани TM ROOFER покуються виключно у фірмову упаковку з зазначеням адреси потужностей виробника і ТУ. Запаковані рулони мають бути проклеєні по тарцях брендованим скотчем Roofer з нанесеним на ньому товарним знаком. В розгонутому виді всі мембрани мають пунктирну розмітку з обох боків на відстані 150мм. від краю, фірмовий логотим і надрукований номер партії.

Бажаєте стать патнером по строительным мембранам Roofer™

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів.

Бажаєте стать патнером Roofer?

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів