ALUMINIUM 100

Roofer ALUMINIUM 100

Металізована пароізоляційна мембрана Roofer™

Металізована тришарова не паропроникна мембрана, використовується для всіх видів скатної покрівлі, зовнішньої і внутрішньої ізоляції стін та підлоги. За рахунок металізованої поверхні відбиває інфрочервоні промині, таким чином додає до 10% енергозбереження. Захищена UV стабілізатором.

Рекомендована роздрібна ціна:

944*грн./рул.

*Остаточну ціну і знижки уточнюйте у дилера

ALUMINIUM 100

Розміри мембрани ширина х довжина

1,6 x 44 м.
ALUMINIUM 100

Опір проникненню води

W1
ALUMINIUM 100

Міцність мембрани Н/5

190/120 см
ALUMINIUM 100

Паропроникність не менше

1400 г/м2/24 часа
ALUMINIUM 100

Водотривкість не менше

3000 мм вод. столба
ALUMINIUM 100

УФ стабільність місяців до

2

Пароізоляційна мембрана Roofer ALUMINIUM100, це тришарова герметична мембрана, яка складається з металізованої плівки і двох армуючих шарів білого кольору. Мембрана виготовляється з первинних полімерів із додаванням УФ стабілізатора.

Пароізоляційна мембрана ALUMINIUM100 застосовується для всіх видів скатної покрівлі, зовнішньої і внутрішньої ізоляції стін і підлоги.

При монтажу утепленого даху пароізоляційна мембрана Roofer встановлюється з середини приміщення маркованою стороною в середину з обов’язковим напуском не менш ніж 150мм. Всі напуски і прмикання до стін і крокв ОБОВ’ЯЗКОВО мають бути проклеяні. Напуски проклеюються за допомогою клейкої поліпропіленової стрічки Roofer, примикання до стін і крокв за допомогою бутилкаучукової стрічкі Roofer K2.
При монтажу монсардної покрівлі, де різниця зовнішньої і внутрішньої температури сягає максимуму, пароізоляційна мембрана Roofer монтується через контррейку на відстані від утеплювача 30-50мм., що додатково запобігає утвореню вологи в середені утеплювача.
Для пароізоляції стін мембрани Roofer обов’язко скріплюються внапусток за допомогою поліпропіленової клейкої стрічки. Мембрана закріплюється за допомогою рейок або профілю, кріплення здійснюється стандартним способом як для інших матеріалів.
При пароізоляції підлоги мембрана Roofer укладається безпосередньо на плиту, або на утеплювач з обов’язковим напуском по стиках не менш ніж 150-200мм. маркованою стороною до гори. Всі стики обов’язково скріплюються внапусток за допомогою клейкої поліпропіленової стрічки Roofer.

Оригінальні мембрани TM ROOFER покуються виключно у фірмову упаковку з зазначеням адреси потужностей виробника і ТУ. Запаковані рулони мають бути проклеєні по тарцях брендованим скотчем Roofer з нанесеним на ньому товарним знаком. В розгонутому виді всі мембрани мають пунктирну розмітку з обох боків на відстані 150мм. від краю, фірмовий логотим і надрукований номер партії.

Бажаєте стать партнером по строительным мембранам Roofer™

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів.

Бажаєте стать патнером Roofer?

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів