Компанія

Історія створення
компанії

У зв’язку з напливом на Український ринок великої кількості неякісних імпортних будівельних матеріалів ми бачили лише один вихід – власне виробництво.
Проаналізувавши ринок і свої знання в сфері будівництва, ми вирішили виробляти товар за найкращою ціною і якістю в своєму сігмент.
У 2016 році ми створили нову торгову марку Roofer, вивівши на ринок три перші моделі будівельних мембран вітчизняного виробництва.

Вперше молода торговельна марка Roofer представлена широкому загалу на міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo 2017. На виставці було представлено вже п’ять моделей мембран, одна з яких супердифузійна паропроникна RS115.

Обсяг виробництва збільшений вдвічі, в асортименті з’являється сьома модель мембрани, супердифузійна паропроникна мембрана RS130. Збільшується асортимент аксесуарів для покрівлі.

Асортимент продукції виріс до десяти моделей мембран, також збільшена ленійка аксесуарів, окрім стрічок для проклеювання мембран в продаж введена підконькова стрічка Roofer.
Через великий попит на енергозберігаючі будівельні матеріали нашими спеціалістами спеціально розроблена енергозберігаюча металізована пароізоляційна мембрана Roofer ALUMINIUM 100, яка стала якісною альтернативою для заміни європейських аналогів, але за значно нижчою ціною.

Ми пишаємося своїми рішеннями.
Їх якість і високу ефективність визнають провідні фахівці будівельної галузі.
Коваленко Андрій, генеральний директор

Що кажуть клієнти

Ми завжди раді почути вашу чесну думку про наш сервіс та продукцію, яку ви отримуєте у наших регіанальних представників!

Міцна мембрана, простояла близько двох місяців, перш ніж накрили металом. Не промокла в сильний дощ і не ушкодилася від сильних вітрів. Дуже якісний продукт.

Піров Анатолій

Піров Анатолій

Покупець

Супер компанія. Кваліфіцирований менеджерський персонал. Логістика на вищому рівні. Товарів якісний з розумной ціновою політикою спрямованої на покупця.

Анжела Василівна

Анжела Василівна

продавець-консультант будівельних матеріалів

Відмінний сервіс, гарні консультації менеджерів, відчувається професіоналізм. Продукція вся якісна, всім раджу.

Зарічний Ігор

Зарічний Ігор

приватний підприємець

Roofer сьогодні
Будуємо майбутнє разом

Ми пропонуємо нашим партнерам побудувати свій бізнес з надійним національним партнером, який постійно розвивається, перебуватє в пошуку і впровадженні інноваційних, ефективних рішень.
Вибираємо кращі будівельні матеріали. Бажаємо Вам завжди бути на крок попереду і з кожним днем робити Ваш бізнес краще!

Будуємо майбутнє разом
Українська компанія на 100%
Задоволених якістю клієнтів 99.3%
Кількість співробітників 16чол.
Регіональних дилерів 1236чол.
Типів будівельних мембран 13кол-во
Вироблено тис. км мембран 684кол-во

Наша командна

Зустрітися з нашими фахівцями, які завжди раді допомогти вам з будь-якими питаннями застосування, продажу, сертифікації продукції Roofer, з якими ви стикаєтеся.

Коваленко Андрій

Коваленко Андрій

генеральний директор
Відділ продажу

Відділ продажу

Бухгалтер

Бухгалтер

Бажаєте стать патнером Roofer?

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів