Супердифузійна мембрана – це революційна новинка від компанії Roofer. Цей рулонний матеріал для гідроізоляції використовують для скатних покрівель, він є важливою ланкою в утепленні будинку. Матеріал характеризується однобічною провідністю вологи і здатний видаляти пар з утеплювача, який утворюється через перепади температур.

Паропроникність – важливий параметр дифузійної мембрани. Дифузійні мембрани захищають утеплювач, внутрішні елементи конструкції покрівлі від вологи і як наслідок від втрат тепла. Водовідштовхувальні властивості матеріалу створюють хороший захист від зовнішніх впливів, що дозволяє зменшити втрати тепла в зимовий період. Саме тому використання дифузійної мембрани – це крок у майбутнє.

Мембрана захищає утеплювач від негативного впливу вологи, яка проникає ззовні під зовнішнє облицювання. Висока паропроникність швидко видаляє воду з-під покрівельного пирога.

Бажаєте стать патнером Roofer?

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів