Cупердифузійна мембрана Roofer – це революційна новинка від вітчизняної компанії «Руфер-Україна». З моменту надходження в продаж супердифузійна мембрана викликала справжній фурор на ринку будівельних матеріалів. Завдяки впровадженню нової інноваційної технології у виробництво супердифузійна мембрана Roofer має унікальні поєднання властивостей, паропроникності і водостійкості. Тобто мембрана має здатність інтенсивно відводити водяну пару від утеплювача в зовнішнє середовище і в той же час, надійно захищає його від проникнення вологи ззовні. Високий показник паропроникності вдалося досягти за рахунок застосування спеціально структурованого, нетканого матеріалу з поліпропілену з додаванням УФ-стабілізатора (УФ). Шари розташовуються в наступному порядку: нетканий армуючий, паропроникний філм, нетканий армуючий. Світлостабілізатор поліпропілену створює додатковий бар’єр від прямих сонячних променів таким чином, оберігає будівельну конструкцію і в значній мірі продовжує термін її експлуатації.

Саме ці технологічні особливості супердифузійної мембрани Руфер, вигідно виділяє її з числа своїх конкурентів. На даний момент мембрана даного типу все більше набирає популярність в якості висококласної підпокрівельної гідроізоляції скатних дахів. Високий показник паропроникності мембрани не дозволяє накопичуватись конденсату в утеплювачі як наслідок, покращує його теплоізоляційні властивості. Рулон супер дифузійної мембрани Roofer має наступні розміри і характеристики розмотування: довжина 43,75м, ширина полотна 1,6 м., площа 70м2, щільність, в залежності від моделі, від 100 до 140 г / м2. У висновку, хочемо дати вам одну корисну пораду. На жаль і в цьому сегменті будівельного ринку все частіше з’являється неякісний матеріал і навіть відверті підробки, уважно обирайте матеріал, та дотримуйтесь інструкцій виробника.

Бажаєте стать патнером Roofer?

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів