Використання металочерепиці для даху буде практичним і привабливим рішенням при облаштуванні приватного, дачного або багатоквартирного будинку. Проте, кожен майстер знає, що укладання такого матеріалу без продуманої гідроізоляції стане причиною зменшення терміну служби всієї конструкції, а також самого покрівельного покриття.

Найважливішим показником гідроізоляції для даху під металочерепицю є паропроникність. Вона дає можливість «дихати» покрівлі – водяні пари будуть виходити з пирога конструкції. Супердифузійна мембрана це один з найпопулярніших і дієвих варіантів гідроізоляції під металочерепицю.

Найбільш технологічний і ефективний вид ізоляційних матеріалів – дифузійні тришарові мембрани. Мембрана Roofer забезпечує надійність робочого шару в процесі монтажу і подальшої експлуатації. Мембрана не схильна до руйнування при сезонних перепадах температур, не боїться ні сильної спеки, ні екстремального холоду, вона «дихає», дозволяючи утеплювачу безперешкодно випаровувати надлишки вологи.

Бажаєте стать патнером Roofer?

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів