Пароізоляційна мембрана – тренд українського ринку! Нетканий двошаровий матеріал, призначений для захисту утеплювача від вологи, проникаючої з приміщень у вигляді теплого повітря, що викликає утворення точки роси. Мембрана перешкоджає утворенню конденсату на утеплювачі і несучих конструкціях, захищає конструкції від появи грибка і продовжує тим самим термін служби будинку.

Пароізоляція використовується для захисту гіроскопічного (вбирає вологу) утеплювача (мінеральної вати, керамзиту, ековати, тирси). Волога в утеплювач потрапляє не тільки зовні у вигляді опадів, але і може накопичуватися внаслідок нормальної життєдіяльності людини – приготування їжі, використання душової кабіни, і навіть звичайного дихання!

Принцип дії пароізоляційної мембрани полягає у відокремленні приміщення від підпокрівельного простору, тобто в повній ізоляції утеплювача від потрапляння повітря з середини приміщення. Особливо підвищується відносна вологість в приміщеннях з настанням холодів – чим нижча температура, тим більше вологи починає конденсуватися на більш холодних поверхнях. Двошарова структура перешкоджає зволоженню утеплювача: ворсиста сторона вбирає і випаровує вологу, а паро- і водонепроникний шар не пропускає її далі. Пароізоляційна мембрана запобігає потраплянню теплого вологого повітря в утеплювач, виключаючи утворення конденсату. Мембрани Roofer™ можна використовувати в каркасних стінах, теплих покрівлях і утеплених перекриттях. Пароізоляційна мембрана витримує температуру до 120⁰С, що дозволяє використовувати її для пароізоляції в сауні і лазні. Мембрана витримує ≥160 ≥110 Н/5см. на розрив по довжині / по ширині, що робить її монтаж гранично простим (на відміну від звичайної плівки).

Бажаєте стать патнером Roofer?

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів