Нова металізована мембрана Roofer знижує нагрів будівельної конструкції влітку і скорочує втрати тепла взимку.

Roofer це міцна тришарова пароізоляційна мембрана з металізованим покриттям. Вона ідеально підходить для всіх видів скатних покрівель, а також для стін в каркасних будинках. Металізована мембрана Roofer ALUMINIUM 100 сприяє зниженню енергоспоживання, що виражається в зниженні витрат на опалення і кондиціонування будівлі.

Коефіцієнт теплового випромінювання матеріалу відображає здатність поверхні відбивати променисте тепло або теплову енергію. Чим нижче коефіцієнт теплового випромінювання, тим більше тепла відбиває поверхня матеріалу, тим вище його теплоізоляційні властивості при установці в будівельній конструкції. Металізована мембрана Roofer відбиває до 90% теплового випромінювання і тим самим забезпечує більш низький показник теплопровідності будівельної конструкції в цілому.

Бажаєте стать патнером Roofer?

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів