Оскільки, в останні роки популярною і економічно обгрунтованою тенденцією стало використання підпокрівельного приміщення в якості житлового, мансардного (і горища з сіннику відходять в епоху вінтажа), то нині супердифузійна мембрана Roofer™ в комплексі з пароізоляційною металізованою мембраною – найоптимальніше рішення для облаштування скатних дахів і вентильованого простору. Мембрана потрібна для відводу вологи з утеплювача, а пароізоляція для захисту від проникнення водяної пари, що утворюються у внутрішніх приміщеннях, в результаті життєдіяльності людей. Також, мембрана замінює собою гідроізоляційні плівки, які так недоречно створюють під покрівлею ефект сауни. Так і багато покрівельників-практиків розуміють, що при використанні звичайних не паропроникних плівок важко витримати норми вентиляції, а це неминуче призведе до зволоження теплоізоляції. Надлишкова вологість призводить до намокання утеплювача, і, отже, зниження його теплотехнічних характеристик, промерзання даху і утворення криги на покрівельному покритті, гниття крокв і обрешітки, появі цвілі і псування внутрішньої оздоблення приміщень.

Структура матеріалу Руфер це тришаровий високо паропроникний матеріал з нетканих поліпропіленових волокон в своєму складі. На мембрані розташовані спеціальні малюнки (позначки нахлесту і довжини), що спрощують її монтаж.

Бажаєте стать патнером Roofer?

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів