Конькова стрічка Roofer SK180

Конькова стрічка Roofer SK180

Стрічка для вентиляції конька покрівлі.

Конькова стрічка Roofer SK180, це одношарова вітро-вологоізоляційна мембрана з вшитими по краях гофрованими алюмінієвими ребрами жорсткості і нанесеним на них шаром бутилкаучку.

Розмір: 180мм х 5м.

Рекомендована роздрібна ціна:

180*грн./рул.

*Остаточну ціну і знижки уточнюйте у дилера

Конькова стрічка Roofer SK180

Розмір стрічки

180мм х 5м.
Конькова стрічка Roofer SK180

Адгезія

Мають відмінну адгезію до мембрани і до будь-яких типів поверхонь
Конькова стрічка Roofer SK180

Герметичність

Забезпечують герметизацію примикань
Конькова стрічка Roofer SK180

Гарантія якості

Європейська якість українського виробництва
Конькова стрічка Roofer SK180

Простота монтажу

Простий монтаж, забезпечує швидкість установки

Конькова стрічка Roofer SK180, це одношарова вітро-вологоізоляційна мембрана з вшитими по краях гофрованими алюмінієвими ребрами жорсткості і нанесеним на них шаром бутилкаучку, яка служить для проклеювання коньку скатної покрівлі. Монтажні роботи допускаються при температурі від +5° до +35°С.

Конькова стрічка Roofer SK180 використовується для захисту підконькового вентиляційного простору від задування снігу, дощу та проникнення птахів. Вона є необхідним елементом для захисту утеплювача так як добре пропускає повітря, що дозволяє утеплювачу дихати і не пропускає воду.

Конькова стрічка Roofer SK180 розкручується по коньку, покрівельний матеріал заздалегідь повинен бути очищений від бруду та пилу, після чого знимається захисна паперова стрічка з бутилкаучукового шару, далі стрічка проклеюється поверх хвиль покрівельного матеріалу і розкатується вузьким валиком, за рахунок того, що алюмінієві ребра є гофрованими, стрічка легко тягнеться і опускається в глиб хвилі.

Оригінальні товари TM ROOFER пакуються виключно у фірмову упаковку з зазначеням адреси потужностей виробника і ТУ.

Бажаєте стать патнером по аксесуарам та мембранам Roofer™

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів.

Бажаєте стать патнером Roofer?

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів