Алюмінієва стрічка Roofer

Алюмінієва стрічка на ПП основі Roofer

Стрічка для проклеювання нахлесту металізованої пароізоляційної мембрани.

Алюмінієва стрічка Roofer, це одностороннья клейка алюмінієва стрічка, яка служить для проклеювання нахлесту металізованої пароізоляційної мембран Roofer.

Розмір: 48мм х 25м.

Рекомендована роздрібна ціна:

60*грн./рул.

*Остаточну ціну і знижки уточнюйте у дилера

Алюмінієва стрічка Roofer

Розмір стрічки

48мм х 25м.
Алюмінієва стрічка Roofer

Адгезія

Мають відмінну адгезію до мембрани і до будь-яких типів поверхонь
Алюмінієва стрічка Roofer

Герметичність

Забезпечують герметизацію примикань
Алюмінієва стрічка Roofer

Гарантія якості

Європейська якість українського виробництва
Алюмінієва стрічка Roofer

Простота монтажу

Простий монтаж, забезпечує швидкість установки

Алюмінієва стрічка Roofer, це одностороннья клейка алюмінієва стрічка, яка служить для проклеювання нахлесту металізованої пароізоляційної мембран Roofer. Може використовуватись для будівлі саун, бань тощо. Монтажні роботи допускаються при температурі від 0° до +40°С.

Алюмінієва стрічка Roofer використовується для проклеювання нахлестів металізованої пароізоляційної мембран Roofer. Вона є необхідним елементом для захисту утеплювача так як пароізоляція, як процес, має мету захистити утеплювач від потрапляння теплого повітря з середини приміщення, таким чином має бути абсолютно герметична.

При монтажу металізованної пароізоляційної мембрани Roofer, Алюмінієва стрічка Roofer наноситья поверх нахлесту мембран таким чином, щоб не лишилось жодної непроклеїної області через яку може пройти повітря.

Оригінальні товари TM ROOFER пакуються виключно у фірмову упаковку з зазначеням адреси потужностей виробника і ТУ.

Бажаєте стать патнером по аксесуарам та мембранам Roofer™

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів.

Бажаєте стать патнером Roofer?

Якщо Ви з кола людей, які цінують відповідальність у взятих на себе зобов’язаннях, орієнтовані на тривалі взаємовигідні партнерські відносини, піклуєтесь про клієнтів і репутацію компанії, тоді Ласкаво просимо в коло наших партнерів